Прибирання квартири в Мукачеві - Попелюшка

Генеральне прибирання квартир та будинків в Києві

Якщо вам потрібне комплексне прибирання в квартирі, офісі або котеджі – ви потрапили куди потрібно! У нас перевірені клінери з досвідом та відгуками клієнтів. 11 років на ринку!

Прибирання, квартир та офісів у Мукачеві

Генеральне прибирання квартири: такий вид прибирання відрізняється від базового наявністю додаткових послуг, таких як: прибирання меблів всередині, миття холодильника і духовки з внутрішньої сторони, миття вікон і.т.д.. Генеральне прибирання Київ: виконується силами 2-5 клінерів, та триває від 5 до 8 годин і містить більше 20 видів робіт. Генеральне прибирання ціна: безпосередньо залежить від ступені забруднення квартири або приватного будинку, а також від наявності додаткових послуг. Види генерального прибирання: є кілька видів генерального прибирання, сезонне прибирання, прибирання після ремонту та періодичне генеральне прибирання квартири. Інвентар та миючі засоби: все необхідне для наведення порядку клінери привозять з собою: професійний пилосос, парогенератор, натирач, драбини, миючі засоби і.т.д.. Замовити генеральне прибирання: по телефону + 380 63 743 33 33 можна отримати консультацію та розрахувати точну вартість прибирання квартири, офісу або котеджу.

Хороша ціна

У нас хороша ціна того шо ми такі круті. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Перевірені співробітники

У нас працюють клінери з досвідом роботи від 2-ох років (бригади від 2 до 25 осіб)

Гарантія якості

Ми виконуємо кожне замовлення по строгому регламенту і швидко відгукуємося на всі пропозиції та скарги

Як ми прибираємо

Наші співробітники в заздалегідь призначений час приїжджають до Вас з усім необхідним обладнанням, та відразу починають прибирання. Вам залишиться тільки прийняти та оцінити результат

Або Як ми прибираємо

А тут описується процес прибирання … adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Обладнання що ми використовуэмо

супер мега пилесмок нінсос 3000

Професійна техніка від топових виробників яку ми використовуємо

Ми ніколи не економимо на обладнанні та миючих засобах, і завжди використовуємо тільки перевірену техніку та інвентар для прибирання від провідних світових виробників. Тільки такий підхід і гарантує високу якість прибирання в найкоротші терміни.

Форма

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
оберіть послугу
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber